termotaupa

    EN     RU  
     UAB „ Termotaupa“ įkurta 1994 metais sausio 13 dieną. Nuo pat įkūrimo įmonė tiekia, montuoja ir prižiūri šildymo, vandentiekio - nuotekų, vėdinimo sistemas, o nuo 1995 metų taip pat teikia ir transporto paslaugas – gabena krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, nuomoja statybinę techniką. 
    Per gana trumpą laiką UAB „Termotaupa“ įgijo patikimos ir pajėgios bendrovės, gebančios atlikti sudėtingus darbus, autoritetą. Šiuo metu bendrovėje dirba apie 80 darbuotojų. UAB „Termotaupa“ vidutinė metinė apyvarta siekia apie 10 mln.Lt.
  
    Įmonei išduotas VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro atestatas Nr.3853, kuriuo suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, šilumos tiekimo, nuotekų šalinimo. Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų (mūro) statyba, stogų įrengimas, apdailos darbai, griovimo darbai; vandentiekio bei nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; šilumos tiekimo tinklų tiesimas; statinio šildymo, vėdinimo inžinerinių sistemų  įrengimas; statinio dujų inžinerinių sistemų įrengimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimas.

      Siekdama optimizuoti vykdomų darbų kokybę, UAB „Termotaupa“ 2010 m. balandžio mėnesį įdiegė kokybės valdymo sistemą pagal ISO 9001 standartą. Europos verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios ISO 9001 standartą, traktuojamos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie nesiekia vien tik trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius planus ir kokybę.
      UAB „Termotaupa“ didelį dėmesį skiria mus supančiai aplinkai. Įmonė siekdama valdyti ir kiek įmanoma mažinti savo vykdomos veiklos įtaką aplinkai, 2010 m. balandžio mėnesį įdiegė aplinkosaugos sistemą pagal ISO 14001 standartą. Pagrindinis šio standarto tikslas - skatinti aplinkos apsaugą ir taršos prevenciją, atsižvelgiant į socialinius ir ekonominius porreikius.
      UAB „Termotaupa“ rūpinasi įmonės darbuotojų sauga ir sveikata, mažina nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą. 2010 m. balandžio mėnesį įmonė įdiegė profesinės sveikatos ir saugos valdymo sistemą pagal standartą OHSAS 18001. Kaip rodo gera praktika, profesinės sveikatos ir saugos valdymo sistemos įdeigimas tampa veiksmingu nelaimingų atsitikimų darbe, susirgimų profesinėmis ligomis mažinimo būdu įmonėje, o tuo pačiu sumažina organizacinio pobūdžio pažeidimus bei atveria platesnes galimybes dalyvauti ES skelbiamuose konkursuose.
       2013 m. balandžio mėnesį UAB "Termotaupa"  vadybos sistema buvo įvertinta ir atitinka  nurodytų standartų ISO 9001:2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001:2007 reikalavimus. 
    Savo veikla UAB „ Termotaupa“ įrodo, kad patikimas ir patikrintas partneris yra viena iš svarbiausių sėkmingos verslo plėtros ir bendradarbiavimo sąlygų.